Vítejte

Vítejte

0

Areál Pauli, Česká Skalice- ubytování v krásném prostředí, kde naleznete spoustu možností, jak trávit svůj čas. V blízkosti se nachází nádrž Rozkoš, kde se můžete věnovat jak relaxaci, tak sportovním aktivitám. Ubytování Rozkoš, ubytování za dobré ceny, parkování v uzavřeném areálu, teplá voda, povlečení a ručníky, venkovní bazén pro všechny, tenisový kurt, ping pong, dětské hřiště, trampolína,  internet v celém areálu ZDARMA.

Veškeré ceny jsou uvedeny konečné, a to za ubytovací jednotku! Všechny naše ubytovací jednotky mají své vlastní WC, sprchový kout, zařízenou kuchyňku (dle dispozic ub. jednotky).

Posezení a stravování – Přímo v Areálu Pauli je možnost posezení a občerstvení, nealko nápoje, alko nápoje, točené pivo, aj. Možnost využití ohniště. Stravování, polopenze, plná penze v restauraci Na Bojišti.

Česká Skalice, okolí- Česká Skalice a její okolí přímo vybízí k výletům, ať již za spoustou kulturních památek, zámek Ratibořice, Náchod, Nové město. Tak i za sportem, turistika, Rozkoš, aj.

Kategorie : Nezařazené

Vložte komentář