(+420) 603 853 663 vitebska@arealpauli.com

Apartmány

od 1300 /noc - 4 osoby
wifi

Apartmány

Prostorné apartmány pro vaše pohodlí, s kvalitním vybavením a možností plnohodnotného stravování vlastními silami. Pokud tuto možnost nevyužijete nabízí se restaurace v blízkosti areálu nebo máte možnost využít služby našeho baru.

V blízkosti apartmánů je venkovní bazén, který je vám k dispozici zcela zdarma.

Apartmány jsou v krásném prostředí se spoustou zeleně a květin. Snažíme se vám vytvořit prostředí, kam se budete rádi vracet a kde máte možnost strávit příjemnou dovolenou.

Standardní vybavení

Všechny apartmány jsou kvalitně vybavené pro vaše pohodlí

  • samostatné postele nebo letiště, deky , polštáře, povlečení, možnost přistýlky
  • vybavená kuchyň (lednice, sporák, varná konvice, mikrovlnná trouba
  • Koupelna, sprchový kout, samostatné WC
  • TV, free WIFI 
  • dostatek odkládacích prostorů, skříně, botník, …
  • zahradní sezení

Apartmán A.I

2x pokoj, 2 lůžka (letiště)+ 2 lůžka samostatná, možnost jedné přistýlky. Konferenční stolek, skříně, TV. Vybavená kuchyně, lednice, plyn. sporák s troubou, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, stůl, 4x židle. Předsíň, botník, věšáková stěna. Samostatná koupelna se sprchovým koutem a samostatným WC. Zastřešená terasa se zahradním sezením.

Apartmán A.II - bungalov 3+3+4 lůžka

3x samostatný pokoj  s 3-4 lůžky. V letní sezóně, nabízen jako celek, bez možnosti objednání jednotlivých pokojů. Vybavená kuchyně, lednice, plynový sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice. Koupelna, sprchový kout, WC. Každý pokoj vybavený TV, k dispozici zastřešená terasa se zahradním posezením.

Areál Pauli

Jiráskova 521 
552 03 Česká Skalice

(+420) 603 853 663
vitebska@arealpauli.com