(+420) 603 853 663 vitebska@arealpauli.com

Bungalovy

od 750 CZK/noc - 2 osoby
wifi

Bungalov

Prostorné bungalovy dle typu pro 2 – 4 osoby, popřípadě s přistýlkou pro 6 osob, s kvalitním základním vybavením a možností plnohodnotného stravování vlastními silami. Pokud tuto možnost nevyužijete nabízí se restaurace v blízkosti areálu nebo máte možnost využít služby našeho baru.

V blízkosti bungalovů je venkovní bazén, který je vám k dispozici zcela zdarma.

Bungalovy  jsou v krásném prostředí se spoustou zeleně a květin. Snažíme se vám vytvořit prostředí, kam se budete rádi vracet a kde máte možnost strávit příjemnou dovolenou.

Standardní vybavení

Všechny bungalovy jsou kvalitně vybavené pro vaše pohodlí

  • samostatné postele nebo letiště, deky , polštáře, povlečení, možnost přistýlky
  • vybavená kuchyň (lednice, vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba
  • Koupelna, sprchový kout, samostatné WC
  • TV, free WIFI 
  • dostatek odkládacích prostorů, skříně, botník, …
  • zahradní sezení

Bungalov typ "A"

4- lůžka, možná 1x přistýlka, skříň, stolek. Kuchyňský kout se základní výbavou, lednice, dvou plotýnkový vařič, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice. Stůl, 4x židle, vlastní sociální zařízení, sprchový kout. Zastřešená terasa se zahradním posezením.

Bungalov typ "B"

Velký a prostorný bungalov, 4- lůžka, možná 2x přistýlka, skříň, stolek. Kuchyňský kout se základní výbavou, lednice, dvou plotýnkový vařič, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice. Stůl, 4x židle, vlastní sociální zařízení, sprchový kout. Zastřešená terasa se zahradním posezením.

Bungalov typ "3-lůžka" s výhledem do zahrady

2- lůžka (letiště), 1-lůžko samostatně, možná 1x přistýlka, skříň, stolek. Kuchyňský kout se základní výbavou, lednice, dvou plotýnkový vařič, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice. Stůl, 3x židle, vlastní sociální zařízení, sprchový kout. Zastřešená terasa se zahradním posezením.

Bungalov "5-lůžek" Deluxe

1- lůžka (letiště), 3-lůžka samostatně, skříň, stolek. Kuchyňský kout se základní výbavou, lednice, dvou plotýnkový vařič, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice. Stůl, 5x židle, vlastní sociální zařízení, sprchový kout. Zastřešená terasa se zahradním posezením.

Areál Pauli

Jiráskova 521 
552 03 Česká Skalice

(+420) 603 853 663
vitebska@arealpauli.com